Međunarodna regata “Stjepan Stanić”

11717401_860655160686700_837171755955417812_oOlimpik sa 310 bodova pomeo konkurenciju!

Na međunarodnoj regati Bosanski Brod 2015. Olimpik osvojio sjajno 1. mjesto sa više od 50 bodova ispred gradskog rivala K.K.K. Marsonia, a 3. mjesto ekipno osvojio je prvak Bosne i Hercegovine K.K.K. Hariz Suljić – Brčko. Ujedno sportaši našega kluba su ostvarili i najviše pojedinačnih pobjeda po utrkama.

Pojedinačno prva mjesta za Olimpik su osvojili: Marko Lipovac, Filip Tomas, Alen Nezić, Brigita Bakić, Dunja Kolundžić, Josipa Stanić, Monika Pleša, Sara Čubrilo, Ivan Pleša, Mihovil Janković, Ivona Čubrilo i Stjepan Novotni, a medalje su osvojili još: Antonio Martić, Ivan Đaković, Antonela Orkić, Mihael Galetović, Luka Lipovac.

Nastup za Olimpik su još zabilježili po prvi puta Katja Vukoje i Marko Cicvarić te naši stariji članovi David Aračić, Patrik Aračić, Marin Jelinić, Gabrijel Jelinić, Dominik Nikoljačić i Marsel Marić.

Bitno je napomenuti kako je Olimpik na ovom natjecanju nastupao bez nekoliko sportaša: Antun Novaković, Marin Lipovac, Mario Ivić, Alen Durak, Tomislav Lazarić, Antun Mikić… pobjeda bi bila i uvjerljivija.

Nastupili su klubovi: Vojvodina – Novi Sad, Zabrežje, Hariz Suljić – Brčko, Sava, Premium, Marsonia, Oriolik, Olimpik, Doboj Istok.

Slijedi vikend odmora, a onda najbitnije natjecanje sezone – Prvenstvo Hrvatske Zagrebu!