Regata Lovrenčevo 2015.

11865298_870519143033635_7135074129200218618_oU subotu 8. kolovoza održavala se regata Lovrenčevo 2015. kod naših sportskih prijatelja kajak kanu kluba Kupa iz Petrinje. Naš klub nastupio je sa “malim olimpikovcima” u kategoriji škole kajaka i kadeta. Luka Lipovac osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji dječaka, a Ivona Čubrilo osvojila je zlato kod djevojčica! Kadetkinja Monika Pleša se okitila sa tri zlatne medalje, Sara Čubrilo je osvojila jedno zlato i tri srebra, a dobre rezultate postigli su i Marko Cicvarić, Mihael Šokić, Patrik Aračić, David Aračić, Mihovil Janković i Ivan Pleša.
Bitno je napomenuti kako je zbog financijskih razloga na ovo natjecanje išao samo jedan kombi sa sportašima pa tako u ekipnom plasmanu nije postignut zapažen rezultat. Ekipu je vodio trener mlađih dobnih uzrasta i sportaš Marko Lipovac. Kod kuće su zbog raznih opravdanih razloga ostali najbolji među kojima: Antun Novaković, Filip Tomas, Brigita Bakić, Josipa Stanić, Alen Durak, Alen Nezić i dr.
U ekipnom poretku zauzeli smo 6. mjesto, dok su 1. mjesto osvojili Mračaj Runovići, a iskrene čestitke na 2. mjestu ekipno KKK Orioliku i na 3. mjestu KKK Marsonia.

Slijedi međunarodna regata u Kazagincu 10.-15.kolovoza, dok za juniore Antuna Novakovića i Brigitu Bakić slijedi Svjetsko seniorsko prvenstvo u Milanu od 19.-23.08., koje je ujedno i kvalifikacije za OI u Rio de Janeiru.