2014

05. travnja 2014., Bezdan (SRB) – Međunarodna regata – MV

Monika Pleša, K1 2000m, 5. mjesto, pionirke
Monika Pleša, K1 2000m, 2. mjesto, djevojčice do 13. godina
Ivan Pleša, K1 2000m, 14. mjesto, dječaci do 13. godina
Sara Čubrilo, K1 2000m, 6. mjesto, kadetkinje
David Aračić, K1 2000m, 7. mjesto, dječaci do 12. godina

06. travnja 2014., Zagreb (CRO) – Državno prvenstvo u maratonu – MV

SENIORI:
Marin Lipovac, K1 20km, 1. mjesto
Mario Ivić, K1 20km, 4. mjesto
Anamarija Novaković, K1 20km, 5. mjesto
Marko Lipovac-Miroslav Lipovac, K2 20km, 1. mjesto
Marin Lipovac-Mario Ivić, K2 20km, 3. mjesto
Antun Mikić-Željko Čubrilo, 4. mjesto
Davor Barišić-Antonio Martić, C2 20km, 2. mjesto

JUNIORI
Josip Džidara, K1 15km, 5. mjesto
Filip Tomas, K1 15km, 6. mjesto
Brigita Bakić, K1 15km, 2. mjesto
Josipa Stanić, K1 15km, 4. mjesto
Emil Barišić, C1 15km, 3. mjesto
Josip Bakić-Inoslav Jukić, K2 15km, 3. mjesto

Ekipno: seniori 2. mjesto, juniori 3. mjesto

11. – 13. travnja 2014., Mantova (ITA) – Međunarodna regata – MV

Brigita Bakić, K1 500m, B-finale, 5. mjesto, za hrvatsku reprezentaciju
Brigita Bakić, K1 200m, B-finale, 7. mjesto, za hrvatsku reprezentaciju
Marin Lipovac, K1 1000m, polufinale, 9. mjesto, za hrvatsku reprezentaciju

11. svibnja 2014., Beograd (SRB) – Međunarodna regata – MV

Antonio Martić – Denis Habus, C-2 500m, 1. mjesto

12. svibnja 2014., Slavonski Brod (CRO) – Međunarodna regata – MV

SENIORI:
Marin Lipovac, K-1 500m, 3. mjesto.
Marko Lipovac, K-1 500m, 4. mjesto
Marko Lipovac – Marin Lipovac, K-2 500m, 1. mjesto
Antonio Martić, C-1 500m, 4. mjesto
Davor Barišić – Antonio Martić, C-2 500m, 2. mjesto
Marin Lipovac, K-1 2000m, 2. mjesto

JUNIORI
Emil Barišić, C-1 500m, 2. mjesto

10.-12. svibnja 2014., Szolnok (HUN) – Međunarodna regata – MV

Antun Novaković, K-1 1000m, A-finale, 9. mjesto – za reprezentaciju
Antun Novaković, K-1 500m, A-finale, 10. mjesto – za reprezentaciju
Jakov Radošević – Antun Novaković, K-2 1000m, A-finale, 3. mjesto – za reprezentaciju
Jakov Radošević – Antun Novaković, K-2 500m, A-finale, 5. mjesto – za reprezentaciju
Brigita Bakić, K-1 1000m, kvalifikacije, 4. mjesto – za reprezentaciju
Brigita Bakić, K-1 500m, kvalifikacije, 5. mjesto – za reprezentaciju

31. svibnja, 2014., Zagreb (CRO) – Otvoreno prvenstvo Grada Zagreba i 13. memorijal Matija Ljubek – MV

KADETKINJE
Monika Pleša, K-1 1000m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 1000m, 5. mjesto
Sara Čubrilo – Monika Pleša, K-2 1000m, 1. mjesto

JUNIORI
Emil Barišić, C-1 1000m, 2. mjesto
Emil Barišić, C-1 500m, 2. mjesto

SENIORI
Marko Lipovac – Dino Magušić, K-2 1000m, 1. mjesto
Davor Barišić – Antonio Martić, C-2 1000m, 2. mjesto
Antonio Martić – Miloš Petrović, C-2 500m, 2. mjesto

01. lipnja 2014., Zagreb (CRO) – 1. kolo kupa RH za mlađe kategorije – MV

ŠKOLA KAJAKA
Ivona Čubrilo, K-1 1000m, 3. mjesto
Antonela Orkić, K-1 1000m, 4. mjesto
Luka Lipovac, K-1 1000m, 4. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić, K-1 1000m, 4. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 1000m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 1000m, 2. mjesto
Sara Čubrilo – Monika Pleša, K-2 1000m, 1. mjesto

MLAĐI JUNIORI
Josipa Stanić, K-1 1000m, 1. mjesto
Josipa Stanić, K-1 200m, 1. mjesto

29. svibnja – 01. lipnja 2014., Piestany (SVK) – Međunarodna regata – MV

Antun Novaković, K-1 1000m, A-finale, 3. mjesto – za reprezentaciju
Antun Novaković, K-1 500m, A-finale, 2. mjesto – za reprezentaciju

08. lipnja 2014., Slavonski Kobaš (CRO) – regata – MV

MLAĐI KADETI:
David Aračić, MK-1 1000m, 3. mjesto
David Aračić – Luka Lipovac, MK-2 1000m, 2. mjesto
Antonela Orkić – Ivona Čubrilo, MK-2 1000m, 3. mjesto

KADETKINJE
Monika Pleša, K-1 1000m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 1000m, 2. mjesto
Monika Pleša – Sara Čubrilo, K-2 1000m, 1. mjesto

JUNIORI
Brigita Bakić, K-1 1000, 1. mjesto
Antun Novaković, K-1 1000m, 1. mjesto
Antun Novaković – Josip Džidara, K-2 1000m, 1. mjesto

SENIORI
Marin Lipovac, K-1 1000m, 1. mjesto
Marko Lipovac, K-1 1000m, 2. mjesto
Marko Lipovac – Marin Lipovac, K-2 1000m, 1. mjesto
Josipa Stanić, K-1 1000m, 1. mjesto
Antonio Martić, C-1 1000m, 2. mjesto
Antonio Martić – Marko Lipovac, C-2 1000m, 3. mjesto

15. lipnja 2014., Slavonski Brod – Petnja(CRO) – 2. kolo kupa RH za mlađe kategorije – MV

ŠKOLA KAJAKA
Ivona Čubrilo, K-1 1000m, 3. mjesto
Antonela Orkić, K-1 1000m, 5. mjesto
Luka Lipovac, K-1 1000m, 2. mjesto
Patrik Aračić, K-1 1000m, 3. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić, K-1 1000m, 7. mjesto
David Aračić – Mihael Galetović, K-2 1000m, 4. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 1000m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 1000m, 2. mjesto
Sara Čubrilo – Monika Pleša, K-2 1000m, 1. mjesto
Mihovil Janković, C-1 1000m, 3. mjesto

MLAĐI JUNIORI
Josipa Stanić, K-1 1000m, 2. mjesto
Josipa Stanić, K-1 200m, 2. mjesto

28. lipnja 2014., Runovići (CRO), regata – MV – 3. mjesto

ŠKOLA KAJAKA
Mihael Galetović, MK-1 200m, 2. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić, K-1 500m, 5. mjesto
David Aračić – Mihael Galetović, MK-2 500m, 5. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 500m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 500m, 2. mjesto
Monika Pleša – Sara Čubrilo, K-2 500m, 1. mjesto
David Aračić – Mihael Galetović, MK-2 200m, 5. mjesto

ML.JUNIORKE
Monika Pleša, K-1 500m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 500m, 2. mjesto
Monika Pleša – Sara Čubrilo, K-2 500m, 1. mjesto

JUNIORKE
Monika Pleša, K-1 500m, 1. mjesto
Monika Pleša – Sara Čubrilo, K-2 500m, 1. mjesto

26.-29. lipnja 2014. Mantes la Jolie (FRA) – Europsko juniorsko prvenstvo – MV

Antun Novaković, K-1 500m, A-finale, 9. mjesto, za reprezentaciju
Antun Novaković, K-1 1000m, B-finale, 3. mjesto, za reprezentaciju

06. srpnja 2014., Prelog (CRO) – 3. kolo kupa RH za mlađe kategorije – MV

ŠKOLA KAJAKA
Antonela Orkić, K-1 1000m, 6. mjesto
Luka Lipovac, K-1 1000m, 2. mjesto
Patrik Aračić, K-1 1000m, 4. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić, K-1 1000m, 9. mjesto
David Aračić – Mihael Galetović, K-2 1000m, 4. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 1000m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 1000m, 2. mjesto
Sara Čubrilo – Monika Pleša, K-2 1000m, 1. mjesto
Mihovil Janković, C-1 1000m, 3. mjesto

MLAĐI JUNIORI
Josipa Stanić, K-1 1000m, 4. mjesto
Josipa Stanić, K-1 200m, 3. mjesto

UKUPNI POREDAK KUPA RH:
Škola kajaka: Luka Lipovac 2. mjesto, Patrik Aračić 3. mjesto, Antonela Orkić 3. mjesto, Ivona Čubrilo 4. mjesto
Mlađi kadeti: David Aračić 6. mjesto, David Aračić-Mihael Galetović 6. mjesto
Kadeti: Monika Pleša 1. mjesto, Sara Čubrilo 2. mjesto, Monika Pleša-Sara Čubrilo 1. mjesto, Mihovil Janković 3. mjesto
Mlađi juniori: Josipa Stanić 1. mjesto 1000m, 1. mjesto 200m

16.-20. srpnja 2014. Szeged (HUN) – Svjetsko juniorsko prvenstvo – MV

Antun Novaković, K-1 1000m, B-finale, 4. mjesto, za reprezentaciju

19. srpnja 2014. Brod (BIH) – Međunarodna regata “Stjepan Stanić” – MV

SENIORI:
Marko Lipovac, K-1 500m, 1. mjesto
Mario Ivić, K-1 500m, 2. mjesto
Marko Lipovac-Mario Ivić, K-2 500m, 1. mjesto
Antonio Martić, C-1 500m, 1. mjesto
Emil Barišić, C-1 500m, 2. mjesto
Davor Barišić-Antonio Martić, C-2 500m, 1. mjesto
Josipa Stanić-Anamarija Novaković, K-2 500m, 3. mjesto
Josipa Stanić-Anamarija Novaković-Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-4 500m, 1. mjesto

JUNIORI
Emil Barišić, C-1 500m, 2. mjesto
Monika Pleša, K-1 500m, 2. mjesto
Josipa Stanić, K-1 500m, 3. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-2 500m, 1. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša-Ivona Čubrilo-Josipa Stanić, K-4 500m, 2. mjesto

MLAĐI JUNIORI
Monika Pleša, K-1 500m, 2. mjesto
Josipa Stanić, K-1 500m, 3. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-2 500m, 1. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 500m, 1. mjesto
Josipa Stanić, K-1 500m, 2. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-2 500m, 1. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić, MK-1 500m, 1. mjesto
David Aračić-Mihael Galetović, MK-2 500m, 2. mjesto

ŠKOLA KAJAKA
Luka Lipovac, MK-1 500m, 2. mjesto
Ivona Čubrilo, MK-1 500m, 3. mjesto

19. srpnja 2014. Vinkovci (CRO) – Međunarodna regata – MV

ŠKOLA KAJAKA
Luka Lipovac, MK-1 500m, 1. mjesto
Patrik Aračić, MK-1 500m, 5. mjesto
Ivona Čubrilo, MK-1 500m, 3. mjesto
Antonela Orkić, MK-1 500m, 4. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić, MK-1 500m, 7. mjesto
Mihael Galetović, MK-1 500m, 10. mjesto
David Aračić-Mihael Galetović, MK-2 500m, 3. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 500m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 500m, 2. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-2 500m, 1. mjesto
Ivan Pleša-Mihovil Janković, C-2 500m, 2. mjesto

JUNIORI
Filip Tomas, K-1 500m, 2. mjesto
Filip Tomas-Ivan Pleša, K-2 500m, 5. mjesto

25.-27. srpnja 2014., Bačka Palanka (SRB), Otvoreno prvenstvo Vojvodine – MV

Antun Novaković, K-1 1000m, 1. mjesto
Antun Novaković, K-1 500m, 1. mjesto
Antun Novaković, K-1 200m, 5. mjesto
Brigita Bakić, K-1 1000m, 2. mjesto
Brigita Bakić, K-1 500m, 4. mjesto
Brigita Bakić, K-1 200m, 4. mjesto
Emil Barišić, C-1 1000m, 4. mjesto
Emil Barišić, C-1 500m, 4. mjesto
Emil Barišić, C-1 200m, 5. mjesto
Monika Pleša, K-1 1000m, 4. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-2 1000m, 5. mjesto

Ekipno: 4. mjesto

01.-08. kolovoza 2014. Zagreb (CRO) – Prvenstvo Republike Hrvatske – MV

SENIORI
Marin Lipovac, K-1 1000m, 1. mjesto
Marko Lipovac, K-1 1000m, 3. mjesto
Mario Ivić, K-1 1000m, 6. mjesto
Antonio Martić, C-1 1000m, 4. mjesto
Anamarija Novaković, K-1 1000m, 8. mjesto
Marko Lipovac-Marin Lipovac, K-2 1000m, 2. mjesto
Mario Ivić-Antun Mikić, K-2 1000m, 5. mjesto
Davor Barišić-Antonio Martić, C-2 1000, 4. mjesto
Anamarija Novaković-Ana Ćurić, K-2 1000m, 6. mjesto
Marko Lipovac-Marin Lipovac-Mario Ivić-Antun Mikić, K-4 1000m, 2. mjesto
Antonio Martić-Davor Barišić-Mario Pišković-Vedran Božić, C-4 1000m, 4. mjesto
Anamarija Novaković-Ana Ćurić-Vedrana Čabraja-Ines Mustapić, K-4 1000m, 3. mjesto

Marko Lipovac, K-1 500m, 1. mjesto
Marin Lipovac, K-1 500m, 2. mjesto
Mario Ivić, K-1 500m, 4. mjesto
Antonio Martić, C-1 500m, 8. mjesto
Marin Lipovac-Mario Ivić, K-2 500m, 1. mjesto
Marko Lipovac-Antun Mikić, K-2 500m, 5. mjesto
Davor Barišić-Antonio Martić, C-2 500, 4. mjesto
Anamarija Novaković-Ana Ćurić, K-2 500m, 8. mjesto
Marko Lipovac-Marin Lipovac-Mario Ivić-Antun Mikić, K-4 500m, 2. mjesto
Antonio Martić-Davor Barišić-Mario Pišković-Vedran Božić, C-4 500m, 4. mjesto
Anamarija Novaković-Ana Ćurić-Vedrana Čabraja-Ines Mustapić, K-4 500m, 3. mjesto

Mario Ivić, K-1 200m, 2. mjesto
Marin Lipovac, K-1 200m, 3. mjesto
Marko Lipovac, K-1 200m, 7. mjesto
Antonio Martić, C-1 200m, 7. mjesto
Marko Lipovac-Mario Ivić, K-2 200m, 1. mjesto
Marin Lipovac-Antun Mikić, K-2 200m, 6. mjesto
Davor Barišić-Antonio Martić, C-2 200, 3. mjesto
Anamarija Novaković-Ana Ćurić, K-2 200m, 7. mjesto
Marko Lipovac-Marin Lipovac-Mario Ivić-Antun Mikić, K-4 200m, 2. mjesto
Antonio Martić-Davor Barišić-Mario Pišković-Vedran Božić, C-4 200m, 4. mjesto
Anamarija Novaković-Ana Ćurić-Vedrana Čabraja-Ines Mustapić, K-4 200m, 3. mjesto

Marin Lipovac, K-1 5000m, 1. mjesto
Mario Ivić, K-1 500m, 6. mjesto
Marko Lipovac, K-1 5000m, 8. mjesto
Antonio Martić, C-1 5000m, 6. mjesto
Davor Barišić, C-1 5000m, 8. mjesto
Anamarija Novaković, K-1 5000m, 9. mjesto
Vedrana Čabraja, K-1 5000m, 10. mjesto

JUNIORI
Antun Novaković, K-1 1000m, 1. mjesto
Antun Novaković, K-1 500m, 1. mjesto
Antun Novaković, K-1 200m, 1. mjesto
Filip Tomas, K-1 1000m, 5. mjesto
Filip Tomas, K-1 500m, 6. mjesto
Filip Tomas, K-1 200m, 8. mjesto
Josip Džidara, K-1 1000m, 9. mjesto
Josip Džidara, K-1 200m, 9. mjesto
Brigita Bakić, K-1 1000m, 2. mjesto
Brigita Bakić, K-1 500m, 2. mjesto
Brigita Bakić, K-1 200m, 2. mjesto
Emil Barišić, C-1 1000m, 3. mjesto
Emil Barišić, C-1 500m, 3. mjesto
Emil Barišić, C-1 200m, 2. mjesto
Filip Tomas-Antun Novaković, K-2 1000m, 1. mjesto
Josip Džidara-Antun Novaković, K-2 500m, 2. mjesto
Josip Džidara-Antun Novaković, K-2 200m, 2. mjesto

MLAĐI JUNIORI
Josipa Stanić, K-1 1000m, 2. mjesto
Josipa Stanić, K-1 500m, 2. mjesto

KADETI
Monika Pleša, K-1 1000m, 1. mjesto
Sara Čubrilo, K-1 1000m, 2. mjesto
Sara Čubrilo-Monika Pleša, K-2 1000m, 1. mjesto
Mihovil Janković, C-1 1000m, 4. mjesto
Ivan Pleša-Mihovil Janković, C-2 1000m, 3. mjesto

MLAĐI KADETI
David Aračić-Mihael Galetović, MK-2 1000m, 4. mjesto

EKIPNO
Seniori: 3. mjesto
Juniori: 2. mjesto
Mlađi juniori: 6. mjesto
Kadeti: 2. mjesto
Mlađi kadeti: 6. mjesto

12.-14. rujna 2014., Piestany (SVK), Olimpijske nade – MV

Antun Novaković, K-1 1000m, 6. mjesto – za reprezentaciju
Antun Novaković, K-1 500m, 4. mjesto – za reprezentaciju
Brigita Bakić, K-1 500m, 9. mjesto – za reprezentaciju
Brigita Bakić, K-1 200m, 8. mjesto – za reprezentaciju

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s